Zespół Żłobków Miejskich w Szczecinie

Podsumowanie akcji Paczka Małych Wielkich Serc

W wyniku akcji społecznej pt. Paczka Małych Wielkich Serc zorganizowanej przez Zespół Żłobków Miejskich w Szczecinie udało się zebrać 1522 szt. darów rzeczowych dla podopiecznych Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie za łączną kwotę 24.689,34 zł. Z darów tych powstaną paczki świąteczne, które niewątpliwie sprawią radość ciężko chorym dzieciom i ich rodzinom.

Akcja spotkała się z zainteresowaniem nie tylko rodziców dzieci uczęszczających do szczecińskich żłobków, ale również firm i instytucji.

Do naszej akcji bardzo aktywnie włączył się Zakład Ubezpieczeń Społecznych, który zebrał prawie połowę z otrzymanych darów. Bardzo dziękujemy pracownikom ZUS za wielkie wsparcie i zaangażowanie. Dziękujemy również niepublicznemu przedszkolu „Tęczowa Kraina”, Bankowi Pekao S.A. przy ul. Bogurodzicy 5 oraz Radiu Eska za promowanie naszej akcji .

Wielkie brawa należą się również Rodzicom dzieci uczęszczających do szczecińskich żłobków oraz personelowi żłobków, którzy stanęli na wysokości zadania i pokazali, że w nich tkwi siła.

Paczek zebraliśmy tak dużo, że nie zmieściły się w pomieszczeniu przeznaczonym do ich składowania. Wczoraj, 6 grudnia, w mikołajkowych czapkach zawieźliśmy je do hospicjum.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wspierali naszą akcję.

Agnieszka Rojek

Dyrektor Zespołu Żłobków Miejskich w Szczecinie